| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nikdim69 Нов потребител

Регистриран на: 18 Сеп 2009 Мнения: 40
|
Пуснато на: Сря Яну 12, 2011 20:39 Заглавие: Продавам DVD PLAYER LG DVX 380 |
|
|
Работи -35 лв 089 689 4877 -Пловдив
цената е твърда |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nikdim69 Нов потребител

Регистриран на: 18 Сеп 2009 Мнения: 40
|
Пуснато на: Чет Яну 13, 2011 15:44 Заглавие: Re: Продавам DVD PLAYER LG DVX 380 |
|
|
| цената е твърда - 30 лв |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
maxypko Нов потребител

Регистриран на: 17 Яну 2011 Мнения: 1
|
Пуснато на: Пон Яну 17, 2011 15:10 Заглавие: Re: Продавам DVD PLAYER LG DVX 380 |
|
|
ima li izhodi za 5.1 ?
Тук пишем на кирилица |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|