Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Анодизиране на алуминий

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Интересни сайтове - Links to interesting electronics web sites



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Quantum
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 29 Мар 2005
Мнения: 166
Местожителство: Pyce

МнениеПуснато на: Съб Апр 30, 2005 19:31    Заглавие: Анодизиране на алуминий Отговорете с цитат

Мисля, че това може да ви се стори интересно Twisted Evil

А иначе как и откъде мога да си намеря материалите че и аз вкъщи да се пробвам да си анодизирам радиаторите Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

http://www.focuser.com/atm/anodize/anodize.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Съб Апр 30, 2005 19:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Quantum, а защо не се пробваш в платкаджийницата в Русе?
Няма как да нямат галваничен цех, който да прави и такива неща.
Определено ще ти е по евтино и значително по качествено.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Quantum
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 29 Мар 2005
Мнения: 166
Местожителство: Pyce

МнениеПуснато на: Съб Апр 30, 2005 20:08    Заглавие: Отговорете с цитат

RC, платкаджийницата "Печатни Платки Русе" нещо не върви на добре приватизирали са я до скоро правеше няквиси електронни запалвания, нещо по километражите и други си малки платчици на мерцедес ама сега май в момента нищо не правят пък и нещо някаква тотална разпродажба са започнали и едвали ще се занимават с мене.

Но както и да е просто исках да ви покажа к`во съм открил

а RC, за повече инфо за платкаджийницата в Русе ето ти и саит може да си харесаш нещо от разпродажбата http://www.set.bg Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Съб Апр 30, 2005 20:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Quantum, това че платкаджийницата е продадена не е новина. Това е факт от доста години.
Доколкото аз знам, това в момента е най-големия производител работещ изключително за експорт, но ти от Русе (може и да не е така).
Това
Цитат:
Поради подновяването на техническите съоръжения и машини СЕТ АД организира разпродажба
не означава, че е зле Smile
А като споменах платкаджийницата, нямах впредвид точно нейната галваника - тя не е подходяща за целите, но обикновенно в подобни бивши големи соц. предприятия има съпътстващи производства.

Както и да е, но определено процесите на галванизация и анодиране не са за домашни условия! Една от причините е именно химикалите (и то не само заради цената).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Quantum
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 29 Мар 2005
Мнения: 166
Местожителство: Pyce

МнениеПуснато на: Съб Апр 30, 2005 21:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами за поне мисля че работата с печатни плати нещо се задръсти допреди година две бая произвеждаше щото даже и се набираха работници но по-нататъка чух че нещо поръчките намалели и то това ми го казва на един приятел баща му, който работи там и едвали ще ме лъже човека. Всепак се нанявам да се оправят нещата въпреки, че няма май да е скоро. Sad Sad Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Интересни сайтове - Links to interesting electronics web sites Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov