| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Boyan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Май 04, 2005 11:54 Заглавие: DVD Predator |
|
|
Здравейте колеги.Донесоха ми в сервиза такова DVD - Predator .Това е Crown DP-1D3.Поддържа DivX но ............... разбира се не чете БГ субтитри.Та питането ми е какъв софтуер мога да му кача за да си реша проблема и откъде може да се издърпа въобще софт.Изкарал съм си DUMP на Флаша му.Данните на ДВД-то са следните:
Процесор MT1389FE
Flash AM29F800BT - корпус Psop32
SP5954 - предполагам че това е драйвера за моторите
на самата механика пише Mitko43B18079
В менюто ми дава следното:
Version - 05.00.02.02
SUB - Ver - 00.00.00.01
8032 - 05.00.02.02
Servo - 01.07.00.00
RISC - 05.00.02.02
DSP - 03.03.00.33
Region code - 0
Предполагам че ще може да му се качи софтуер от друга марка като не ме бърка това че ще изписва други надписи.
Благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Сря Май 04, 2005 14:37 Заглавие: |
|
|
може да се пробва с дъмпове за elite 371, 388, ot www.elite.bg.
no много вероятно дистанционното да спре да дейста , панела също.
тези елити са също с мт1389, но с какви механики са ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boyan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Май 05, 2005 7:28 Заглавие: |
|
|
| Днес ще се пробвам за да видя какво ще стане |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|