| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dimentica Нов потребител

Регистриран на: 24 Ное 2011 Мнения: 7 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Ное 24, 2011 16:20 Заглавие: Продавам телефон MINI iPhone KA08 неизползван-80лв.ПРОДАДЕН! |
|
|
Неизползван, в идеално състояние Mini iPhone KA08
Цена:80 лв
В комплекта:
1 x НОВ Mini iPhone KA08
2 x батерии
1 x слушалки
1 x кабел за данни
1 x зарядно устройство -110-240V
1 x книжка с инструкции
1 x калъф за телефон велурен
Поддържа 2 SIM карти
Поддържа до 8 GB памет
Езици: Английски, френски, испански, португалски, италиански, немски и др ...
Дисплей: 2.4" TFT Touch Screen с 16 милиона цветове QVGA - 240*320
FM радио
Музикален плеър
Камера: 640*480 и видео
USB 2.0
Bluetooth 2.0
За страната изпращам с ЕКОНТ с наложен платеж
Последната промяна е направена от dimentica на Сря Яну 04, 2012 11:41; мнението е било променяно общо 3 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimentica Нов потребител

Регистриран на: 24 Ное 2011 Мнения: 7 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Дек 21, 2011 10:54 Заглавие: |
|
|
| Телефонът никога не е бил ползвал и работи отлично |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Getmaster Нов потребител

Регистриран на: 16 Ное 2009 Мнения: 3 Местожителство: Сливен
|
Пуснато на: Сря Дек 21, 2011 17:06 Заглавие: |
|
|
някакъв коментар по цената може ли да се направи и може ли да качих малко снимки да го видим  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimentica Нов потребител

Регистриран на: 24 Ное 2011 Мнения: 7 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Дек 22, 2011 10:35 Заглавие: |
|
|
Ето снимки на телефона http://imageshack.us/f/714/spa2808.jpg/
Възможен е коментар на цената в разумни граници, колко предлагаш?
Модерирано от RC
Пазарлъците ("коментарите") - не тук, моля.
Има други начини за това. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimentica Нов потребител

Регистриран на: 24 Ное 2011 Мнения: 7 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Дек 28, 2011 16:43 Заглавие: |
|
|
| Нова цена на телефона 80 лв |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|