Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Прочети ме първо
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Noel
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Апр 2004
Мнения: 2767

МнениеПуснато на: Вто Окт 26, 2004 15:41    Заглавие: Re: Проблеми Отговорете с цитат

Stoy40 написа:
Аз имам абсолютно същите проблеми като alexandro28 и до сега не съм успял да отворя нищо.Пробвах с 3-4 браузъра.Файла идвА ИМА РАЗМЕР но при опит за отваряне излиза съобщение CRC-error обикновено...

Има файлове които са от няколко части и докъто не ги изтеглиш всички няма да се отворят.....
_________________
Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ditronix
Гост





МнениеПуснато на: Чет Авг 11, 2005 17:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък искам да питам като слабоумен-защо форума не ме допуска до регистрация? Crying or Very sad Получавам отговор ,че със същия e-mail има регистриран друг потребител. Exclamation Това е достойно за"Досиетата Х".Какво трябва да направя? Question Да си сменя e-maila или нещо друго? Question
Върнете се в началото
коцев
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004
Мнения: 4293
Местожителство: Ловеч

МнениеПуснато на: Чет Авг 11, 2005 22:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Сменяш си мейла и въпроса е решен Very Happy
_________________
В един цирк играем и номерата си ги знаем...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Чет Яну 26, 2012 23:48    Заглавие: Отговорете с цитат

За всички начинаещи спамъри.

Има ограничение за броя линкове в постовете на потребители с малък брой мнения. Мисля че до 4 линка. Това е за предпазване от спам. При превишаването им излиза стряскащо съобщение.

Обикновено това са разни търгашчета. За тях в <далавери> в темата отгоре е написано че при нужда от повече линкове да се пускат в отделни постове, като ще се редактират от модератор. Да, ама никой не чете, а на мен ми писна да отговарям на по няколко еднотипни лични съобщения на ден.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov