| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
remi Опитен потребител

Регистриран на: 05 Мар 2004 Мнения: 186 Местожителство: ruse
|
Пуснато на: Пет Май 20, 2005 16:56 Заглавие: Видеокамера Panasonic NV-RX22EG влошено изображение |
|
|
| Проблема е следния, бих казал типичен за видеокасетофоните на тази марка.но за видеокамери не съм се сблъсквал.в режим камера изобрагението е с хоризонтални линии кото го изкривяват.насочих се към електролити-смених всички по платката, но няма разлика.някакви насоки ако някои се е сблъсквал.благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Пет Май 20, 2005 19:18 Заглавие: |
|
|
има ли го този чип -JCY0140-3
с 240 крака е
ако го има проблема е в него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
remi Опитен потребител

Регистриран на: 05 Мар 2004 Мнения: 186 Местожителство: ruse
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 9:24 Заглавие: |
|
|
| не.няма такъв.проблема е в тънки линии равномерни които са гъсто разположени хоризонтални.особено видни са на преход ярко/тъмно.там накъдрят доста.реализацията е с F712510APBW, MN675556BB.явно някои активен елемент се е прецакал.и аз почвам да се съмнявам във видеопроцесора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|