Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Кар Кит с подръчни средства?

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stoicho8385
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 10 Дек 2008
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Съб Юли 21, 2012 11:55    Заглавие: Кар Кит с подръчни средства? Отговорете с цитат

здравейте! от скоро ми е дойде една идея как да си реализирам CarKit за колата с минимални средства!колата е ауди а4 б5 а телефона ми е sony ericsson v630.идеята ми като цяло се роди от това че CD-то ми в колата има само AUX вход(няма usb) и намерих кабелче и си слушам през него но ако ми звънне някой и трябва да разкачам от кабела ако включа разговора ще чувам какво ми говорят но аз няма да мога да говоря(това при включен телефон с кабел към AUX) защото в режим nandsfree микрофона на телефона не е активен! така че реших да си ползвам слушалките за целта.накратко идеята за проекта е такава!извеждам кабела за aux под пепелника,от там бутончето с микрофона на handsfree-то се разделя на две отделни части.копчето за включване на разговора го извеждам на таблото с другите копчета(варове за мъгла,ESP и т.н.) а микрофона го качвам горе на плафона!въпроса ми е какъв кабел да ползвам за удължаване на микрофона(вид,сечение)защото удължението ще бъде поне около 2 метра та се притеснявам да не се получи голям пад на напрежение от малкото сечение или? прилагам снимка с това кое къде мисля да го сложа http://img835.imageshack.us/img835/792/021045267.jpg съжалявам за амтьорското изпълнение но идеята е важна Smile

Exclamation Arrow Имена на марки и модели-на родния им език Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stoicho8385
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 10 Дек 2008
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Съб Сеп 01, 2012 21:16    Заглавие: Отговорете с цитат

няма ли някакви предложения?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
hidrazin
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 05 Мар 2008
Мнения: 1420
Местожителство: Казанлък

МнениеПуснато на: Нед Сеп 02, 2012 2:23    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.hid.bg/img/p/products_43042_520145976btkit.png
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov