| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 9:37 Заглавие: PonyProg и NVM3060 |
|
|
| PonyProg пише, че може да програмира NVM3060. При мен само го чете не иска да записва затова реших, че е прецакан eeprom-a. В магазина ми казаха, че програмиран такъв струава 12 лв, а празен 4. Има ли нещо особенно в програмирането на този eeprom? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Добри Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юни 2004 Мнения: 353 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 10:17 Заглавие: |
|
|
Няма нищо особено при програмирането. Аз също съм със PonyProg и съм програмирал успешно NVM3060. Опитай преди програмирането пак да инициализираш софтуера, или опитаи с ICprog. Успех. _________________ Дайте ми акъл и информация, пари не ви искам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 10:18 Заглавие: |
|
|
| Няма нищо особенно, освен това, че е друга шината и трябва да си си направил друго адаптерче (съответстващо му) за него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 11:03 Заглавие: re |
|
|
Адаптерче съм си направил. Всичко останало е наред.
Благодаря за консултацията, значи заключението ми за изгорял eeprom е вярно. Отивам за нов! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 12:31 Заглавие: |
|
|
а как тие захранването и аз имах този проблем докато не го захраних с външно по com порта не може да го захрани чете се но не се пише дава грешки успех _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 14:30 Заглавие: |
|
|
същото е и нямам проблеми _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cdi Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003 Мнения: 768 Местожителство: Трявна
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 17:56 Заглавие: |
|
|
| Аз също съм с PonyProg и не съм имал проблеми с програмирането. Виж нещо в настроиките да не си объркал а иначе схемата е много проста - ако не дръпни си друга версия на програмата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 19:46 Заглавие: |
|
|
едва ли е нещо софтуерно.виж да не си объркал нещо в хардуера.нещо около приставката за схемата.и с пони и с IC PROG няма проблем при мен _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Добри Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юни 2004 Мнения: 353 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Май 21, 2005 20:13 Заглавие: |
|
|
ICprog. дава възможност за тестване на хардуера пин по пин. Възползвай се от тази възможност и си провери приставката и захранващото напрежение. Успех. _________________ Дайте ми акъл и информация, пари не ви искам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|