Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Антиспам време между два поста
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2013 19:28    Заглавие: Отговорете с цитат

С НЕ СЕ генерират постове. Има време за изчакване между 2 действия на бутона <Прати>. Просто давате назад и чакате да изтече времето. Ако не сте изчакали достатъчно, пак. Както вече писах, това пречи и на нас, модераторите. Но си чакаме.

Допълвайте си постовете с В този форум за разлика от други няма автоматично събиране на последователни мнения. Всеки сам да си оправя нещата, няма нужда модераторите да правим тези неща заради потребителите.

Има тема за картинките, така че извинения не се приемат. И мястото им определено НЕ Е в атача към поста.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Rabin
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 28 Сеп 2010
Мнения: 145
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2013 12:03    Заглавие: Отговорете с цитат

"Във въпросната тема за захранване ли беше за зарядно ли, си имал поне пет дублирани поста,като някои от тях са били през пет минути."

Аз се сещам за един начин да постигна това. Да копирам каквото искам да пиша, и 5 пъти да изчакам антиспам времето и да натисна "прати". След като преди вече съм пуснал същия пост.
Не съм правил такова нещо.
Изчезнаха постове в отговор на колега, т.е. предишното мнение не е мое.
Инсталирал съм подобен форумен софт, и модераторите виждат и изтритите постове. Вероятно виждате нещо по погрешка. Сам по себе си факта, че не ми дава да си едитвам постове с оправдание "не може да публикувате постове толкова скоро" ме навява на мисълта, че форумът ги третира като различни постове, и вие ги виждате дублирани.
Само в моята тема друг колега се оплака от същото.
Говорим си за електроника, не сме се нагрубявали, а постове се трият. Неприятно е. Влезте с немодераторски акаунт, и едитнете бързо няколко пъти пост да видите какво пише при опит за "едит". И от моя гледна точка всичко изглежда нормално - ние не виждаме дублажи.
Може и някакъв друг проблем да постига ефекта, просто това е първото, което се сещам. Ето, модераторът казва през 5 минути, това е извън времето на антиспама.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2013 13:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ми е ясно какво още дъвчеш след като колегата ти отговори:
Bojilov написа:
Вече казах-трити са ти мнения за две различни прегрешения.И то след многократни корекции.

Няма ли да се научите да давате линк? Или смятате че някой трябва да рови из форума и да гадае за какво си мислите? Или ни смятате за врачки? Всякакви въпроси без линк ще бъдат игнорирани/трити..
Казах ти че антиспам ограниченията пречат повече на нас, отколкото на потребителите. Но пък иначе ще има много повече боклуци. Нямате представа колко глупости и спам трием, за да ви е свежо и чисто. Само погледни долу броят на регистрираните колко ботове и спамъри са се регистрирали за да се "изсерат".
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Rabin
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 28 Сеп 2010
Мнения: 145
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Яну 11, 2013 14:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Не виждам каквото вие виждате, просто изказах предположение. Не пиша да мрънкам, а да бъда полезен.

Това е темата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov