Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Prestigio PAP4300 DUO - как да тегля приложения в SD картата

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
neonlights
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 23 Фев 2013
Мнения: 2
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Съб Фев 23, 2013 21:38    Заглавие: Prestigio PAP4300 DUO - как да тегля приложения в SD картата Отговорете с цитат

Имам следния проблем: изтеглям си приложения от Google Play и те директно ми се теглят в паметта на телефона и ми изписва, че нямам място и понякога дори не ми дава да снимам с камерата заради това. Моля ви, ако някой знае как да направя така, че да ми се теглят в картата, в която имам доста свободно място, да ми пише!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mishomvp
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 2357
Местожителство: Златоград

МнениеПуснато на: Съб Фев 23, 2013 22:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Нормално е приложенията пръво да се изтеглят първо в паметта на телефона. По документация чета, че телефона има 2.5GB вътрешна флаш памет. Ако си заел всичкото това място е нужно да освободиш поне малко. Също така не всички приложения позволяват да бъдат преместени в sd картата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
neonlights
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 23 Фев 2013
Мнения: 2
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Съб Фев 23, 2013 22:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз изтеглих едно приложение, което ми показва кои приложения могат да бъдат преместени. Проблема е, че не знам как да ги преместя самите приложения.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov