Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Българският форум за стара техника

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Интересни сайтове - Links to interesting electronics web sites



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Maxtor fan
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 11 Апр 2010
Мнения: 233
Местожителство: гр. Съндърланд

МнениеПуснато на: Вто Мар 18, 2014 20:48    Заглавие: Българският форум за стара техника Отговорете с цитат

Здравейте. Каним Ви във възстановения в оригиналния си вид форум Сандъците – Българският форум за стара техника - www.sandaciteinfo.com/forum

Запазена е базата данни от последните 1,5 г., когато пребивавахме под името Retromuseum.net/forum, но сметнах, че е време да се върне автентичният замисъл на форума – само за старотехника. За да няма недоразумения, ще поясня, че собственик и единствен админ в домейна www.sandaciteinfo.com/forum съм лично аз.
Разделите са редуцирани и окрупнени в сравнение с досегашния адрес и сега форумът е по-лесен за ползуване, защото е ориентиран единствено към старотехниката. Пишете по каквито технически въпроси ви интересуват. Радвам се, че някогашният вид на форума най-е сетне е възстановен.
Остава в сила правилото ,,всеки ден по едно ново нещо във форума“ – било то скенирана литература, реклама или снимки на български апарат от миналото.

Антон Оруш
_________________
http://www.sandacite.bg - Българският портал за стара техника
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sacho
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 2268
Местожителство: гр.ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря Мар 19, 2014 11:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Приятелю това го имаше преди години и при руснаците.Скараха се админите и се разцепи форума на две Very Happy Гледам че това няма да прескочи и вас.Чел съм много за теб и уважавам труда ти но явно е трябвало да си останеш само ти администратор.Сега противоречията ти с ЕГОИСТ водят до хиляди варианти за напред. Smile Човек при тази ситуация почва да се чуди кой форум кой е Sad То различни варианти то проблеми то хостинг незнам какъв си и така нататък.Абе постепенно ще вземете някакво решение.Пожелавам успех Very Happy
_________________
СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Maxtor fan
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 11 Апр 2010
Мнения: 233
Местожителство: гр. Съндърланд

МнениеПуснато на: Сря Мар 19, 2014 13:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy Е какво ,,ще вземете", ние сме си го взели решението с него и сме се разбрали да си разработвам аз този форум, тъй акто все пак аз съм основателят още от септември 2007 г. Ето го автентичният, възкръснал форум, платен за бая време напред, употребявайте го по предназначение.
_________________
http://www.sandacite.bg - Българският портал за стара техника
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
emoome
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 4915

МнениеПуснато на: Чет Апр 24, 2014 11:14    Заглавие: Коцев, Дръпни малко юздите Отговорете с цитат

Коцев, Дръпни малко юздите
Exclamation Arrow http://www.sandaciteinfo.com/forum/viewtopic.php?f=130&t=2261&start=1420 Exclamation
Не може неколцина да плюете там, и да участвате и да ПОЛЗВАТЕ благините на този форум Evil or Very Mad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
fikret
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 05 Май 2005
Мнения: 1691

МнениеПуснато на: Чет Апр 24, 2014 11:35    Заглавие: Re: Коцев, Дръпни малко юздите Отговорете с цитат

emoome написа:
Коцев, Дръпни малко юздите
Exclamation Arrow http://www.sandaciteinfo.com/forum/viewtopic.php?f=130&t=2261&start=1420 Exclamation
Не може неколцина да плюете там, и да участвате и да ПОЛЗВАТЕ благините на този форум Evil or Very Mad
Къде да пишат хората, като каквото и да напишат тук, мнението им се изтрива, на принципа "Като говориш с мене ще мълчиш" Коцев е добър модератор, знае кога да дърпа юзди, кога да пуска свободна дискусия. Като смятате че благините са Ви собственост, вземете си го затворете форума, и си приказвайте на воля, зер и това сме го виждали на едно друго място. Но щом сте го отворили за свободно ползване, нямам скрупули да го ползвам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Чет Апр 24, 2014 11:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Кво ли и друго може да се очаква от подобни хора.
Фишев,когато дойде у дома на гости с любовницата ти и те посрещнах като приятел-що не ползваше и тогава към мене тия мили обръщения:
Фишев написа:
капут.....говедо...празна тиква...селска пръчка

И не усещаш ли че претенциите ти да демонстрираш колко остър и каруцарски език съм бил ползвал не кореспондират грам с твоята лексика,дето всяка втора дума е обида или лична квалификация.
Въпросната тема досега не я бях чел но в нея виждам откровени лични квалификации че и цинизми към мене,към Филипов,а и изобщо към целия форум от страна на old4,zapad,Фикрет и още няколко души.Както и призиви за откровено рушене на форума тук с флууд,многократно пускане на еднотипни теми и т.н.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!


Последната промяна е направена от Bojilov на Чет Апр 24, 2014 13:43; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fikret
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 05 Май 2005
Мнения: 1691

МнениеПуснато на: Чет Апр 24, 2014 11:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Bojilov написа:

Фишев,когато дойде у дома на гости с любовницата ти и те посрещнах като приятел-що не ползваше и тогава към мене тия мили обръщения:
Като искате да си изясните отношенията, снеми му БАН-а, че да може да ти отговори поне.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Чет Апр 24, 2014 11:47    Заглавие: Отговорете с цитат

За кво нямате скрупули,да кълнете и да плюете като обезумели по този форум ли?
Ето малка представителна извадка от високоценните ви мнения,които ако бяха тук с чиста съвест бих ги изтрил:
zapad написа:
Смешник...хуй


old4 написа:
мутра...мърлЮ смешник...филипополус е същия мухляр като Божилов


toxy написа:
откровени простаци със сериозни психиатрични диагнози. Този човек се нуждае от спешна психиатрична намеса.Това е комплексар, лицемер от високо ниво. Вероятно му липсват първите седем години или е имал тежко детство. Подлец и лъжец от класа. Не разчитайте на чичко Ф..офф , върти опашка е, такива ми са наблюденията.



Пампоров написа:
мекере...психясал


Коцев написа:
цирей


Tishan написа:
ЛАЙНЯР

_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!


Последната промяна е направена от Bojilov на Чет Апр 24, 2014 20:04; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fikret
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 05 Май 2005
Мнения: 1691

МнениеПуснато на: Чет Апр 24, 2014 11:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Bojilov написа:
да кълнете и да плюете като обезумели по този форум ли?


Не се отъждествявай с форума. Забележи, никой не плюл форума като общност, а е изразил мнение за определена персона.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Чет Апр 24, 2014 12:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за което мнение.Само че аз мнение не виждам-виждам цинизми и обиди...
Да уточня няколко много прости неща-призивите за рушене на форума и флууд са наказуеми тук(с бан).личните квалификации-също.Коментирането на модераторски действия е забранено.
Последно предупреждение получавате-Стоичков,Коцев,Фикрет,Old4,Zapad,Пампоров,Владимир Станоев.
На Фишев бана остава окончателен и за постоянно...
Нямам никакво намерение да банвам майстори-техници участващи тук от години,но ако ме принудите-няма да ми мигне окото да го направя.Към всякакви подобни прояви отсега нататък не очаквайте да имам никаква милост-ще бъдат трити,а авторите им-блокирани.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Интересни сайтове - Links to interesting electronics web sites Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov