| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 13:55 Заглавие: схема за TV SAMSUNG мод: CZ-21A8VW |
|
|
| благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 14:06 Заглавие: |
|
|
Ako търсите схема,то погледнете от страна спойки точно под ТХО,кое шаси е така ще стане по-бързо. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 14:18 Заглавие: |
|
|
| KS3A AA41-00168C това пише отдоло под ТХО-то |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 15:10 Заглавие: |
|
|
благодаря за схемите, не се четяха интегралите и затова исках,
проблема ни е че не хваща никакви програми и не помни никакви настройки, иначе ги коригира
Проблема е дошел след като са вкл. компютъра с телевизора,но е останала и кабелната телевизия към ТВ-то, изгорели са и компа и ТВ-то.
менютата си излизат на ТВ-то, корегират се, но толкова
някакви идеи, предполагам че паметта не работи, на уреда се вижда че комуникират двете,ако се купи нова ще трябва ли да се записва нещо в нея,/дано не,...бе ще обиколя колегите в града/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 15:14 Заглавие: |
|
|
Телевизора тръгва и с празна памет,може да се наложи малки корекции в сервиз. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|