Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Става ли този принтер за печатане на фотошаблони ?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
slav4o.com
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 04 Юли 2004
Мнения: 2969
Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Чет Апр 28, 2016 17:43    Заглавие: Става ли този принтер за печатане на фотошаблони ? Отговорете с цитат

Става ли този принтер да се печата на прозрачно фолио ? Като ходя да питам в някой копирен център или книжарница ми отговарят, че не можели да ми разпечатат файла върху прозрачно фолио. Накрая намерих една рекламна къща където ми разпечатаха на прозрачно фолио, принтера им беше обаче голям. Да не би да имат някаква особеност принтерите ? Това въпросното фолио е нещо като найлон твърдо и се отлепя от хартиена основа. Размер А4.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mishomvp
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 2357
Местожителство: Златоград

МнениеПуснато на: Пет Апр 29, 2016 1:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Smile

Става Smile Виж повече подробности тук.
Обърни внимание на HP Glossy Presentation Paper Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ditronix
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005
Мнения: 2817
Местожителство: Провадия

МнениеПуснато на: Пет Апр 29, 2016 7:59    Заглавие: Отговорете с цитат

От памтивека се печата на фолио за презентации и това го може всеки лазерен принтер. Оп, даже и мастилените, сега се сещам, но там фолиото е по-специално, леко грапаво от едната страна. Това, за което ти говориш не го знам какво е. Шаблони за платки правя точно по този начин. Ако плътността на печат е недостатъчна, което е почти сигурно, се печатат два шаблона и се налагат един върху друг. Така че принтерчето според мен е добро, както всички принтери на НР. Жена ми има два Р 1005 и ги ползва ежедневно. Само зареждам касетите и понякога сменям барабан или нож. Натоварването е сравнително голямо- 3-4-5 кашона хартия годишно, ако не и повече. Така че няма да сбъркаш, ако си го вземеш.
_________________
Не е важно кой си,а колко струваш!

DRL модули за всички видове автомобили!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov