Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Телевизор Voltel C TV 2840 TXT SI

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Модераторско кошче



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
maxx271
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 25 Апр 2014
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Пон Май 16, 2016 12:22    Заглавие: Телевизор Voltel C TV 2840 TXT SI Отговорете с цитат

Здравейте ,имам телевизор Voltel C TV 2840 TXT SI не е плазма рядко ползвам телевизор работата ми като цяло е пред компютъра но съм свикнал вечер да си легна и да гледам новини и до там. Педи няколко дни както гледах и картината изведнъж се събра сега се чува звука но картината е около 1 см. някой знае ли каква може да е причината .имах на времето подобен проблем с един телевизор при него картината се губеше проблема при него беше студени спойки минах ги с поялника и се оправи .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пон Май 16, 2016 15:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Във всеки сервиз го знаят. Ти очевадно няма да го ремонтираш сам.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
maxx271
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 25 Апр 2014
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Пон Май 16, 2016 16:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е най лесния вариант но не всеки сервиз им харесва да им задават въпрос ако ремонта е скъп да не го правят за това питам човек който разбира от това каква може да е причината .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пон Май 16, 2016 17:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Въпросът ти е за врачка без резултати от измерване. И докторът те преглежда преди да постави диагноза и предпише лечение. Понякога се налагат и допълнителни изследвания.

А квалифицираният труд трябва да се уважава. И заплаще. Дори и болницата си предпащаш операцията пък може да те изкарат и с краката напред.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
maxx271
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 25 Апр 2014
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Пон Май 16, 2016 17:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Мен ме оперирах без пари има и безплатен обяд и много други безплатни неща .Благодаря ти че не ми помогна с нищо очаквам и на други хора във форума .Хората които имат проблем пускат теми с молба някой да им помогне мен доста са ми помагали безплатно но при теб явно всичко е пари .Аз от телевизори не разбирам но ако имам проблем с нещо от което разбирам знам къде да търся проблема и мога да дам съвет и на други хора какви могат да са причините .Можеше поне да предположиш дали е кондензатор,резистор,транзистор ,интеграл.транзистор или пък кинескопа .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пон Май 16, 2016 18:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде стига глупости. Нищо не ти е ясно, не личи да имаш и дори прост мултицет, едва ли можеш да запояваш (ако знаеш какво).

Форумът си има правила. В "кошчето" не се обсъжда, а се коригира. Шаси, състав, описание на дефекта, какво е измерено и т.н. И се научи с какво се отговаря. Има точка в правилата.

Никой не те е оперирал за без пари, просто здравната каса е платила клиничната пътека. А ти като любител, който нищо не разбира можеш да се пробваш с ножа и сатърра в домашни условия. С помощта на селския касапин, който е профвесионалист в работата с тези инструменти.

maxx271 написа:
Аз от телевизори не разбирам

И без да го пишеш е ясно. Затова ти казах че има сервизи.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Модераторско кошче Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov