 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Boiko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Апр 2004 Мнения: 547 Местожителство: София-Люлин 8 зад Билла 0888 491 426
|
Пуснато на: Пон Юни 20, 2005 19:25 Заглавие: Търся схема или Сервизно описание за Totanic CTV5010SXR |
|
|
Proc:SDA5255-A045
eeprom:24C08
Videoproc:TDA8842
Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Юни 20, 2005 19:32 Заглавие: |
|
|
| Ако това не е нещо ново, мога да помогна само със сервизен пулт (или поне как изглежда - за ориентация), ако представлява интерес. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boiko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Апр 2004 Мнения: 547 Местожителство: София-Люлин 8 зад Билла 0888 491 426
|
Пуснато на: Пон Юни 20, 2005 21:18 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | | Ако това не е нещо ново, мога да помогна само със сервизен пулт (или поне как изглежда - за ориентация), ако представлява интерес. |
Не е ново и затова се чудя защо няма схема в нета /или поне аз не успях да открия/.Проблема не е свързан със сервизен пулт.Най-вероятно ще се окаже за контролер но все пак има минимален шанс...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Юни 20, 2005 22:00 Заглавие: |
|
|
| Boiko написа: | | RC написа: | | Ако това не е нещо ново, мога да помогна само със сервизен пулт (или поне как изглежда - за ориентация), ако представлява интерес. |
Не е ново и затова се чудя защо няма схема в нета /или поне аз не успях да открия/.Проблема не е свързан със сервизен пулт.Най-вероятно ще се окаже за контролер но все пак има минимален шанс...  |
Boiko, схема в нета не си намерил най-вероятно защото Тотаник-а е тюркиш мейд. От опит ще ти кажа, че ако е тряснат от гръмотевица, едва ли ще има останал здрав чип в него. Не зная кой и как ги е проектирал тези телевизори, но са много уязвими от гръмотевици. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|