Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Philips TPN17.1E LA, възтановяване от USB
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
fugata
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 10 Авг 2006
Мнения: 72
Местожителство: около Монтана

МнениеПуснато на: Чет Авг 20, 2020 15:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Доживяхме го и съм комплексиран! Някой разбиращ от центрафуги, да оправя и тв-та. Весела история, д`е гее… Very Happy
Перални, ама и още нещо, като възможност. Де да познавах и аз такъв. Този Човек и приятел, който се занимаваше с гаранционните в голямото ни село на областта, вече е на едно по-добро място… При нас нещата са си зле по подразбиране.

Г-н Димитров, благодарности за отделеното внимание! Времето е ценно, спираме до тук. Занимавката сам си я създавам. Исках да мине номерът без програматор.
Това е поредната ми придобивка по направление ТНТВ. Като някогашното, но за възрастни (ветерани).
На следващият ден се обадих на човека за да му кажа, че няма да се справя за норматив. Докато му обяснявах какви са опциите му, той ме прекъсна с думите - купихме си нов. И добави, че ако дължи нещо да казвам, ако ми служи за нещо, да ползвам. С две думи, за да не го разкарвам, ще му направя услуга, ако го изхвърля в контейнера вместо него. Ето такива моменти ме отказват от закупване на програматор и борба с таблици, раздели, лоши сектори и какво ли още не…
Още веднъж, благодаря ви момчета!

п.п. Не ми се получи да си оправя качените файлове.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
RM
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Сеп 2008
Мнения: 680

МнениеПуснато на: Чет Авг 20, 2020 16:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Това че контролера позволява буутлоадера да сменя част от софтуера не означава че ще позволи да го презапишеш целия.

Цитат:

Доживяхме го и съм комплексиран! Някой разбиращ от центрафуги, да оправя и тв-та. Весела история, д`е гее…


Не викаи "ХОП" преди да си скочил ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov