| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mdi Активен потребител

Регистриран на: 24 Май 2005 Мнения: 77 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Вто Май 31, 2005 21:34 Заглавие: Схема на усилвател SONY TA-AV501R |
|
|
Здравейте,
Спешно търся схема на усилвател SONY TA - AV501R. E-mail: [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mdi Активен потребител

Регистриран на: 24 Май 2005 Мнения: 77 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Юни 06, 2005 14:45 Заглавие: |
|
|
| Не вярвам, че никой от форума няма такава схема! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Юни 06, 2005 18:20 Заглавие: |
|
|
| mdi написа: | | Не вярвам, че никой от форума няма такава схема! |
Защо си мислиш, че непременно трябва да имаме нужната ти схема?
Ако почакаш, може и да ти излезе късмета, но малко по-кротко го давай.
Аман от началници! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mdi Активен потребител

Регистриран на: 24 Май 2005 Мнения: 77 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Вто Юни 07, 2005 18:09 Заглавие: |
|
|
| Tokio написа: | | mdi написа: | | Не вярвам, че никой от форума няма такава схема! |
Защо си мислиш, че непременно трябва да имаме нужната ти схема?
Ако почакаш, може и да ти излезе късмета, но малко по-кротко го давай.
Аман от началници! |
По принцип съм си кротък човек! Просто трябваше да напиша нещо за да актуализирам поста си, понеже доста остаря. Доколкото разбирам май ти имаш проблеми с нервите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Юни 07, 2005 20:11 Заглавие: |
|
|
| mdi написа: | | Tokio написа: | | mdi написа: | | Не вярвам, че никой от форума няма такава схема! |
Защо си мислиш, че непременно трябва да имаме нужната ти схема?
Ако почакаш, може и да ти излезе късмета, но малко по-кротко го давай.
Аман от началници! |
По принцип съм си кротък човек! Просто трябваше да напиша нещо за да актуализирам поста си, понеже доста остаря. Доколкото разбирам май ти имаш проблеми с нервите. |
То си личи кой има проблеми с нервите
Не трябва да се взимаме много насериозно, защото живота е твърде кратък. Нищо лично. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mdi Активен потребител

Регистриран на: 24 Май 2005 Мнения: 77 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Вто Юни 21, 2005 11:28 Заглавие: |
|
|
| Все още търся схемата! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mdi Активен потребител

Регистриран на: 24 Май 2005 Мнения: 77 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Чет Юни 30, 2005 21:40 Заглавие: |
|
|
| Все още търся схемата! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юли 01, 2005 13:47 Заглавие: sony |
|
|
| Имам на 561 и на 581 кажи нещо за чиповете може нещо да съвпадне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mdi Активен потребител

Регистриран на: 24 Май 2005 Мнения: 77 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Съб Юли 02, 2005 21:40 Заглавие: |
|
|
| Крайното стъпало на моя е транзисторно. Ако не ти представлява трудност изпрати ми схемите, които имаш за да видя дали имат нещо общо с моя. E-mail: [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|