| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Pesho Опитен потребител

Регистриран на: 24 Яну 2005 Мнения: 119
|
Пуснато на: Нед Юли 17, 2005 15:48 Заглавие: телефон Panasonic |
|
|
| Търся схемата на КХ-Т 2365 , или поне на генератора на звъненето. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pesho Опитен потребител

Регистриран на: 24 Яну 2005 Мнения: 119
|
Пуснато на: Нед Юли 17, 2005 16:44 Заглавие: |
|
|
RC - когато някой търси схема, я търси във форум "Търсене на схеми..." - (виж по-горе форума). Иначе ти благодаря!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Нед Юли 17, 2005 16:58 Заглавие: Re: телефон Panasonic |
|
|
| Pesho написа: | | Търся схемата на КХ-Т 2365 , или поне на генератора на звъненето. |
Провери си пощата. Писмото ще пристигне от друг адрес.
Успех! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|