| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 11:34 Заглавие: zeta cam син модул за full-x1/2 |
|
|
Някой можели да помогне за програмирането на този модул
всякаква информатсия може дае от полза.предварително благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boyan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 13:16 Заглавие: |
|
|
Да мога да помогна.Модула се зарежда само с така нареченото устройство CAS2 + Jcard - www.duolabs.com
Доколкото зная флаша му е в процесора вътре.Файлът който се зарежда е 64 kb |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 14:47 Заглавие: |
|
|
| Boyan написа: | Да мога да помогна.Модула се зарежда само с така нареченото устройство CAS2 + Jcard - www.duolabs.com
Доколкото зная флаша му е в процесора вътре.Файлът който се зарежда е 64 kb |
Какво представляват тези устройства CAS2 + Jcard .
Темата се закрива благодаря на Боян. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boyan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 6:59 Заглавие: |
|
|
| Това е програматор за сателитни CAM модули - Joker , Zeta , Matrix , X -cam , Magic и т.н. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 8:45 Заглавие: |
|
|
| Boyan написа: | | Това е програматор за сателитни CAM модули - Joker , Zeta , Matrix , X -cam , Magic и т.н. |
Мерси  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|