| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 16:36 Заглавие: VESTEL |
|
|
КОЛЕГИ ИМАМ ПРОБЛЕМ С Vestel 11AK36-1
ПРОЦ STP92195C3B1/PAT
VIDEO STV2248
НА ЕКРАНА ИЗЛИЗА САМО МЕНЮТО И Е СВИТ ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ.
ПРОЦЕСОРА . ВИДЕОПРОЦЕСОРА И ПАМЕТТА СА СМЕНЕНИ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 16:42 Заглавие: |
|
|
Опита ли с презапис на паметта ? _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 16:49 Заглавие: |
|
|
Имаш проблем в IIC ШИНА.Как са нивата?
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 17:12 Заглавие: |
|
|
ПАМЕТТА ПРЕЗАПИСАХ НО ШИНАТА НЕСЪМ ПРОВЕРИЛ
УТРЕ ЩЕГО ПРОВЕРЯ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 10:20 Заглавие: |
|
|
| sezo написа: | ПАМЕТТА ПРЕЗАПИСАХ НО ШИНАТА НЕСЪМ ПРОВЕРИЛ
УТРЕ ЩЕГО ПРОВЕРЯ |
НАПРЕЖЕНИЯТА НА ШИНАТА СА В НОРМА |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 11:58 Заглавие: |
|
|
Съвсем наскоро имах случай със същия ефект-излезе SMD кондензатор във верига на шината към маса-станал 5кОма.
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|