| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
remi Опитен потребител

Регистриран на: 05 Мар 2004 Мнения: 186 Местожителство: ruse
|
Пуснато на: Пон Авг 22, 2005 10:43 Заглавие: sony-шаси FE-2 за звук /моделKV-14LM1E/ |
|
|
| телевизора е от англия и е няма звук и на двата стандарта.в сервизното меню не намерих опция.някои има ли издея как може да стане |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Авг 22, 2005 10:55 Заглавие: |
|
|
Нов ПАВ и малка приставка на входа на честотния детектор,като се опиташ да я подкараш на 2 мегахерца с промяна на кондензатора в кръга,понякога става само със сърцевината и осцилоскоп...С какво е изпълнен звуковия тракт?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Пон Авг 22, 2005 12:44 Заглавие: |
|
|
Пробвай следния вариант:
Като смениш ПАВа влез в серв.режим и като ти изпише ТТ вкарай 27
или 28 след това излез и отиди в основното МЕНЮ и виж дали се променя BG i DK.  _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
remi Опитен потребител

Регистриран на: 05 Мар 2004 Мнения: 186 Местожителство: ruse
|
Пуснато на: Пон Авг 22, 2005 13:14 Заглавие: re |
|
|
| всичко е о.к. не се наложи смяна пав филтър.благодаря на всички.след активиране на 25 се появиха двата стандарта |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|