| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Пон Авг 22, 2005 19:54 Заглавие: Orion 20AR |
|
|
| Здравейте колеги имам проблем с редовата развивка в средата се застъпва картината някой случвало ли му се е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tsvetkov Опитен потребител

Регистриран на: 13 Окт 2003 Мнения: 392 Местожителство: Хитрино, Шуменско
|
Пуснато на: Пон Авг 22, 2005 20:40 Заглавие: |
|
|
Първо се почва по постоянен ток.
Захранването в ред ли ти е?
ТХО-то провери ли го?
Отклонителната система да е била на влажно? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Пон Авг 22, 2005 22:17 Заглавие: |
|
|
До последно тв-то е работило, свило е картината и угасва. Изгорял беше транзистора на тхо-то и вертикала ЛА7838 имаше много лоши спойки около драйверния траф след като подмених всичко и оправих спойките телевизора тръгна така.
Захранването е добре 103В, след ТХО-то напреженията са малко занижени 14В са 11В, 25В са 21В, 180В са 160В |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Авг 22, 2005 22:53 Заглавие: |
|
|
А електролит 10 мф/160в на крак на тхо към маса няма ли -ако има сменяй го _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Вто Авг 23, 2005 0:00 Заглавие: |
|
|
Проблемът е решен оказа се дефектен BU508DF
Закривам темата!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|