| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 20:01 Заглавие: Сервзно меню на GRUNDIG S 63/1 |
|
|
Колеги някой знае ли как се влиза в сервизното меню на този тв.Благодаря!
Не съм написал процесора защото не го виждам под екранировката.
Тв-то го управлявам c CONEL623
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 20:12 Заглавие: |
|
|
amv, ако въпросния пулт му "пасва" добре, то опитай:
При изключен телевизор натисни и задръж бутона i (или P/C има различни варианти) и го включи от мрежовия ключ.
Какъв му е проблема все пак? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
amv Гост
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 20:34 Заглавие: |
|
|
| RC,пулта ми има и двата бутона.Сервизното меню ми трябва за да намаля малко червеното, |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 20:54 Заглавие: |
|
|
amv, пробвай и двата, но според мен подобни неща | Цитат: | | намаля малко червеното | там няма!
Огледай "киното" как е!
P.S. Това, че ги има и двата бутона - съм сигурен, че е така . Просто тези шасита реагират на различни комбинации. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
amv Гост
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 21:22 Заглавие: |
|
|
OK PC.утре ще пробвам и ще пиша.Благодаря за помощта!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 12:01 Заглавие: |
|
|
ТВ-то е с АББ,на пл. кинескоп има 2 Тр. но ефекта е малък.Сигурно ще е джам. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 12:54 Заглавие: |
|
|
Ако е от плоските филипси-демек A59ESFнам кво си сигурация е джама-провай в сервиз-ако ти иска код-8500 е ако не става от там малко може с постояннотоковия режим на пушката да си поиграеш с някое съпротивление,ако може-виж там с кво е с ТДА5101 ли е с кво и ако и така не може 4те гайки в 4те ъгъла на екрана ги сваляш и смятам знайш  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|