| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dnt Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2004 Мнения: 61 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 18:35 Заглавие: sony kv-m1400 d звук 6.5 |
|
|
Телевизора е произведен в Англия.Няма звук на 6.5. Пробвах кварц на6.5 а също и приставка.МЧУ-то е със ТДА 8304.Има метров обхват а и не мога да вляза в менюто за настройка.Схемата я имам пробите съм направил по нея,дайте идеи благодаря. _________________ dnt |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 20:13 Заглавие: |
|
|
| Влизането в режим на настроика става със два бутона долу вляво на пулта натиснати едновремено пак със два бутона ставаше и превключването на стандартите звук номера на оригиналния пулт е RM841 Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 20:34 Заглавие: |
|
|
| Ето пулта превключването на стандартите е с два бутона едновременно както каза колегата и трябва да си на определено ниво в менюто за да превключиш стандарта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 21:27 Заглавие: sony kv-m1400 d звук 6.5 |
|
|
| Пропуснах да спомена че програмите също не се настроиват.В менюто се влиза само за говор 5.5 и кон. ярк. цв. Други настроики не се включват.Дали не е процесор.Помагайте. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 21:38 Заглавие: |
|
|
| май не си с правилното ду. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 21:43 Заглавие: Re: sony kv-m1400 d звук 6.5 |
|
|
| Anonymous написа: | | Пропуснах да спомена че програмите също не се настроиват.В менюто се влиза само за говор 5.5 и кон. ярк. цв. Други настроики не се включват.Дали не е процесор.Помагайте. | Не отговори КОЙ пулт се опитваш да подкараш апарата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Сеп 14, 2005 5:56 Заглавие: |
|
|
| Да не ти е включен хотелски режим? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Сеп 14, 2005 6:32 Заглавие: |
|
|
| Няма хотелски режим а пулта е на картинката в линка натиска се бутон с червена стрелка нагоре и едновременно червена стрелка настрани и излиза менюто за настройки под тях има бутони +- с тях се извършва настройката става само RM-841. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|