| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Сеп 24, 2005 17:19 Заглавие: замяна |
|
|
Въпроса ми е някой слагал ли е на мястото на 3S0680RF - 2s0680.Става въпрос за замяна в ТВ Самсунг шаси S15A.По каталог данните им са едни и същи но ми се струва че загрява множко втория.Не е проблем да купя оригиналния но имам в наличност такъв и не знам дали ще карас него.Благодаря _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Съб Сеп 24, 2005 18:29 Заглавие: |
|
|
KA2SO680-(6A;800v)
KA3SO680R-(8A;800v) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Сеп 24, 2005 18:45 Заглавие: |
|
|
| Не беше ли 06-А 80-800В Не мисля че 06 може да е за 8А??? Току що им видях параметрите ,и двата са за 6А ,800В ,20КХц ,въобще чудя се по какво ли се различават. Не би трябвало да имаш проблем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Сеп 24, 2005 18:57 Заглавие: |
|
|
И двете ги дават за 6А по каталожни данни _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Съб Сеп 24, 2005 19:43 Заглавие: |
|
|
bai_tishan по моите данни
KA2S0680-6A/800v
KA2S0880-8A/800v
KA3S0680R-6A/800v
KA3S0880R-8A/800v
серията КА3S се използват в квазирезонансен режим на работа
серията KA2S използват външен сигнал за синхронизация(за монитори) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Сеп 24, 2005 19:55 Заглавие: |
|
|
Точно от монитор е свалена и не знам до колко ще работи добре на Самсунга.Май в понеделник ще взема да му купя оригиналния.По параметри тези си отговарят ама знае ли човек _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Сеп 24, 2005 22:54 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | bai_tishan по моите данни
KA2S0680-6A/800v
KA2S0880-8A/800v
KA3S0680R-6A/800v
KA3S0880R-8A/800v |
Ами погледни си данните 06-6А 08-8А очевидно е ,а преди това написа
| Цитат: | KA2SO680-(6A;800v)
KA3SO680R-(8A;800v) |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Сеп 25, 2005 9:20 Заглавие: |
|
|
Това че 08-8А е ясно въпроса ми беше дали може да работи 2S на мястото на 3S.  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Нед Сеп 25, 2005 10:04 Заглавие: |
|
|
Може!!
Слагал съм!!Обратното също става!
Токовете да не те притесняват-има голям резерв.
Греенето също!
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Нед Сеп 25, 2005 11:56 Заглавие: |
|
|
Сгрешил съм първия път и се извинявам на bai_tishan.
Особеност на включването на KA2S e използването на външен сигнал за синхронизация.За по-голямо качество на синхронизиращия сигнал се използват импулсите на обратния ход на кадровата развивка на монитора,в резултат на което шумовете от превключването на захр. блок попадат в невидимата зона на монитора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|