| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Вто Сеп 27, 2005 9:59 Заглавие: Дистанционни |
|
|
Някой знае ли какво дистанционно управление става за
телевизор Finlux 5810 процесор M34300-502SP
и Universum DVD DR4020A |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Вто Сеп 27, 2005 18:55 Заглавие: |
|
|
| Пробвай Пилот 1655 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Сря Сеп 28, 2005 11:33 Заглавие: |
|
|
Пробвах 1655 но не става  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Сеп 28, 2005 12:01 Заглавие: |
|
|
spb, подай някоя "сламка".
Пробвал ли си с нещо (универсално да речем), обажда ли се някъде, самия телевизор на какво прилича, процесора какъв е? И т.н. ... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Чет Сеп 29, 2005 11:38 Заглавие: |
|
|
| Телевизора е 10 инчов процесора e M34300-502SP с графика е не може да се пусне без дистанционно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Сеп 29, 2005 12:17 Заглавие: |
|
|
| Този процесор,като че ли стоеше и на портатвен 12 волтов модел "Nova"....Но определено се пуска и без дистанционно може би има още проблеми? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spb Опитен потребител

Регистриран на: 09 Авг 2005 Мнения: 354 Местожителство: Козлодуй
|
Пуснато на: Чет Сеп 29, 2005 12:56 Заглавие: |
|
|
| телевизора работеше но докато пробвах кое дистанционно ще стане не му бях сложил антена и след няколко минути изгасна |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|