Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

пускане на теми и писане на мнения от гости

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  

да могат ли гостите да пускат нови теми и да дават мнениея?
да
36%
 36%  [ 4 ]
не
63%
 63%  [ 7 ]
Общо гласове : 11

Автор Съобщение
elektronchika
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 25 Май 2004
Мнения: 676
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Авг 25, 2005 16:31    Заглавие: пускане на теми и писане на мнения от гости Отговорете с цитат

според мен ако се направи гостите да не могат да дават мнения и да пускат нови теми ще е по-добре. така ще се спре и част от СПАМА, според мен Smile е, модератора ще си реши дали да го направи така Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Чет Авг 25, 2005 16:47    Заглавие: Re: пускане на теми и писане на мнения от гости Отговорете с цитат

elektronchika написа:
..... така ще се спре и част от СПАМА, според мен Smile е, модератора ще си реши дали да го направи така Very Happy


Модераторите не решават подобни неща.
А относно СПАМ-а, нали си спомняш една личност (регистрирана) какво правеше до скоро?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
elektronchika
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 25 Май 2004
Мнения: 676
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Авг 25, 2005 16:56    Заглавие: Отговорете с цитат

исках да кажа администратора Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ditronix
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005
Мнения: 2817
Местожителство: Провадия

МнениеПуснато на: Пет Авг 26, 2005 11:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Може би съм нахален,но все още мисля,че гостите трябва да имат право на мнение.За новите теми-против съм да могат да откриват такива.
_________________
Не е важно кой си,а колко струваш!

DRL модули за всички видове автомобили!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Banko62
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 24 Май 2005
Мнения: 45
Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Съб Сеп 03, 2005 21:03    Заглавие: Re: пускане на теми и писане на мнения от гости Отговорете с цитат

elektronchika написа:
според мен ако се направи гостите да не могат да дават мнения и да пускат нови теми ще е по-добре. така ще се спре и част от СПАМА, според мен Smile е, модератора ще си реши дали да го направи така Very Happy
Колегата е съвсем краен.Дори гостите да не могат да отварят теми биха могли да изразяват мнения.Аэ не бях влязал с паролата си във форума имакар че дадох съвет на колега за ТВ СОНИ и проблема му с ДУ след гръм съобщението ми бе изтрито.Смятам че смисълът е да се помогне ине е важно дали колегата е регистриран.ЗА нови теми може би колегата е прав.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tropper
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 08 Сеп 2005
Мнения: 1299
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Сеп 27, 2005 3:49    Заглавие: Отговорете с цитат


_________________
Тодор Симеонов.
skype: todor.simeonov
Захранващи решения за LAN мрежи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gdokov
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 22 Мар 2003
Мнения: 10
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Нед Окт 02, 2005 15:01    Заглавие: Re: пускане на теми и писане на мнения от гости Отговорете с цитат

Всеки посетител трябва да има право на мнение. Никой не може да гарантира, че търсеното решение в оптимален вариант може да дойде само от регистриран потребител. Защо да се губят мнения?
_________________
Ако не знаеш, че нещо е невъзможно и го направиш- ставаш откривател!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tropper
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 08 Сеп 2005
Мнения: 1299
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Окт 02, 2005 23:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами въпросът, поне според мен и доколкото разбирам и за другите, е чисто етичен - беше писано някъде, че има много гости, които само влизат да питат нещо, което в повечето случаи е и неправилно формулирано, и не ги интересува въобще дали биха могли да са полезни с нещо на другите участници във форума. А дали да могат да се пускат мнения? Колко му е да се регистрираш - за 1 минута става. Ето - ти вече си го направил. Регистрирайки се - минаваш една тънка психологическа граница, която би те накарала да се върнеш пак в този форум.... Когато не си много зает да попрочетеш някой-друга тема... евентуално пък ще се сетиш по този начин за решението на нечии проблем и по този начин ще се полезен за този човек. В момента в който влезеш като гост нямаш никаква обвързаност със форума... И като цяло - не е етично да търсиш помощ, ако ти нямаш желание да отвърнеш. А влизайки като гост и несъздавайки акаунт - изразяваш пред другите именно това - "Абе аз не съм оттука и съм за малко..."
_________________
Тодор Симеонов.
skype: todor.simeonov
Захранващи решения за LAN мрежи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov