| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 14:20 Заглавие: samsung CK-21S4TB |
|
|
ТВ-то е ударено от гръм.Шаси S15A.Процесора SAA5531PS/N4/0298 е на късо.Цената му е солена,а виждам че ена платката е разграфено и за друг Проц.без ТХТ.Някой знае ли какъв е и трябва ли да се променя нещо по шасито Мерси предварително. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 14:26 Заглавие: |
|
|
За това шаси дават SZM199EC _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 15:05 Заглавие: |
|
|
Мерси Noel,свалих инфо от файлообменника.Там дават и SZM173EC.Може ли да ми пратиш схема с SZM199EC,да видя дали направо ще стане или ще се доработва.Мерси предварително. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 15:13 Заглавие: |
|
|
Провери си пощата , писмото ще пристигне от друг адрес.
Успех ! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 15:21 Заглавие: |
|
|
Още веднъж-БЛАГОДАРЯ.Вмомента се сваля,защо е S51A _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|