| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Окт 18, 2005 7:21 Заглавие: "Samsung-CK-5081..."-няма звук |
|
|
Здравейте
Проблема е че няма звук.Крайното стъпало работи.
Предполагам ,че е ТDА8362В,тъй като с друго МЧ(примерно УПЧЗ-1М)
всичко е наред.
Та,въпроса ми е дали някой е имал подобен проблем? _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Окт 18, 2005 7:34 Заглавие: |
|
|
да колега.на това тда8362Б често прекьсва частично.имам 2бр.без
цвят 1бр.без звук.така че щом работи с друго МЧУ. ТДА-то сменяи го.
за всеки случаи закачи на50кр. наТДА-то НЧУ зада видеш дали проблема не е другаде.успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Окт 18, 2005 7:34 Заглавие: |
|
|
| Да колега 8362 дефектира по този на4ин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Окт 18, 2005 7:46 Заглавие: |
|
|
Благодаря
Макар и доста скъпа(28лв),ще я купувам схемата..
Да му мисли клиента ,макар че той е подготвен...Дано
само не попадна на менте...  _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Окт 18, 2005 7:59 Заглавие: |
|
|
28 лв. е висока цена за тази схема.
тда8362Б е равна на тда8362-5N.
провери тя дали не е с по ниска цена. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Окт 18, 2005 8:02 Заглавие: |
|
|
В Пловдив са кожодери...
Но няма как....  _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Вто Окт 18, 2005 8:13 Заглавие: |
|
|
| vlad_o написа: | В Пловдив са кожодери...
Но няма как....  |
Ами поръчай я примерно от eshop-а ,мисля че е около 15лв. + около 5лв за куриера.За 20лв. хем ще ти я донесат на крак хем и кожодерите може да се замислят.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Окт 18, 2005 8:20 Заглавие: |
|
|
| GOSHO написа: | | vlad_o написа: | В Пловдив са кожодери...
Но няма как....  |
Ами поръчай я примерно от eshop-а ,мисля че е около 15лв. + около 5лв за куриера.За 20лв. хем ще ти я донесат на крак хем и кожодерите може да се замислят.  |
Това е идея,не бях се замислил...Но за в бъдеще,май така ще стане...
Отново благодарности за съвета. _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Вто Окт 18, 2005 12:30 Заглавие: |
|
|
В Плевен се намира за около 18 лева може някъде да има и по евтина  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|