| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 17:44 Заглавие: Консултация за SAA1293 |
|
|
| Колеги имам едно Шиваки с SAA1293 и когато няма сигнал запушва кинескопа но най-дразнещото е по време но настройка на програмите.Имам ДУ за влизане в опцийте но не мога да си спомня от там дали можеше това да се корегира.Благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 17:48 Заглавие: |
|
|
Проблема е на друго място, не е виновен процесора за този ефект.
Единственната опция имаща някакво отношение към описания ефект е само за това дали да се "гасят" аналоговите регулировки по време на смяна на канала или не.
Има един крак който работи като "Ident", но той с подходящата си опция е само за това дали да се изключи телевизора след 5 мин. без програма или не.
Погледни към "видеопроцесора".
Всъщност 1293 кой запис е?
Да не се окаже, че приказвам малко наизуст. 
Последната промяна е направена от RC на Сря Окт 19, 2005 17:51; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 17:49 Заглавие: |
|
|
| огледай кондензатора на 7812 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 17:52 Заглавие: |
|
|
| Виж кондензатора на входа на7812 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 17:58 Заглавие: |
|
|
| ТВ-то е на един съсед и не съм го отварял още и не знам кой запис е.Мислех си дали няма да мине без отваряне,като поговорката за работата и хляба. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 18:28 Заглавие: |
|
|
| По-скоро ще е като за козата и пр... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 18:36 Заглавие: |
|
|
Еееее много се умързилевихме с тези сервизи и дъмпове .Тука определено ти трябва поялник и отверка без уред може колегите ти казаха за кондензатора просто го смени. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 18:40 Заглавие: |
|
|
| Ясно,ще се отваря,спираме с поговорките.Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|