| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
krassy_m Опитен потребител

Регистриран на: 18 Май 2004 Мнения: 401 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пет Окт 21, 2005 9:17 Заглавие: Дистанционно за Nokia 3724 |
|
|
Кое е дистанционното за този ТВ шаси MONO PLUS 14" NN BG-P SC.
От магазина ми дадоха Р4089Y , но явно не е това. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пет Окт 21, 2005 20:52 Заглавие: Re: Дистанционно за Nokia 3724 |
|
|
| krassy_m написа: | Кое е дистанционното за този ТВ шаси MONO PLUS 14" NN BG-P SC.
От магазина ми дадоха Р4089Y , но явно не е това. |
Опитай пилот 3040 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Окт 21, 2005 21:31 Заглавие: |
|
|
| Пилот3040 покрива много модели nokia.4089y трябва да стане за твоя та nokia.В менюто се влиза с комбинация от бутони.Проблема е 4е мога да пиша в понеделник. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
VancheS Опитен потребител


Регистриран на: 17 Сеп 2005 Мнения: 115 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Окт 22, 2005 5:55 Заглавие: |
|
|
1. ITT/NOKIA/SHAUBLORENZ 3724 => Pilot P1821Y или Conel FRC6731
2. ITT/NOKIA/SHAUBLORENZ 3724 IDEAL COL. => Pilot P1528Y или Conel FRC2278  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krassy_m Опитен потребител

Регистриран на: 18 Май 2004 Мнения: 401 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Съб Окт 22, 2005 16:39 Заглавие: |
|
|
| Благодаря за отговорите P1821Y стана само не намерих от къде се регулира яркост и контраст,но човека каза това ще е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|