| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 9:00 Заглавие: Fiat punto mid BP9374 |
|
|
Някой има ли dump ,с памет 25160 е.
Изписва само CHECK _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 9:17 Заглавие: Re: Fiat punto mid BP9374 |
|
|
| DAN написа: | Някой има ли dump ,с памет 25160 е.
Изписва само CHECK |
Заповядай. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 9:32 Заглавие: Re: Fiat punto mid BP9374 |
|
|
| aysun_a написа: | | DAN написа: | Някой има ли dump ,с памет 25160 е.
Изписва само CHECK |
Заповядай. |
Tова е PUNTO LOW, имам го и не става,не тръгва _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 10:53 Заглавие: Re: Fiat punto mid BP9374 |
|
|
| DAN написа: | Някой има ли dump ,с памет 25160 е.
Изписва само CHECK |
пробвай този |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 11:33 Заглавие: ? |
|
|
не става _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 12:29 Заглавие: vili |
|
|
| прати твоя дъмп и сериен номер |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 14:06 Заглавие: |
|
|
BP9374X0427468
7 649 374 316 _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 19:58 Заглавие: vili |
|
|
| виж пощата! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 2:03 Заглавие: |
|
|
откачи +12в при конт.нат.и задръж /menu/ закачи +12в конт.
ако не стане с /menu/---- с бутона над него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 14:47 Заглавие: ? |
|
|
Отново не иска ,м...а му _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|