| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 10:41 Заглавие: vdo cdr500 |
|
|
Здравейте колеги някой ако е разкодирвал тъкъв сд плеър за кола
дами помогне. Изпращам бин
24c16
P83CE560EFBO55 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 12:08 Заглавие: |
|
|
кода ти е 0802 _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 12:09 Заглавие: |
|
|
Благодаря за отговора но не приема кода. Включвам го изписва SEFE
след 2 секунди изключва |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 12:18 Заглавие: |
|
|
Както е изключен натисни и задръж AS и при това положение го включи-не пускай бутона докато не ти поиска код(около 3-4 секунди) _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 12:51 Заглавие: |
|
|
| Не стана. Ако имате работещ дъмп пратете да го пробвам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 12:58 Заглавие: vili |
|
|
| провери си шините SDA SCL да не би някоя да е забита.Иначе по гореописания трябва да стане!!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
angele Опитен потребител

Регистриран на: 20 Окт 2005 Мнения: 323 Местожителство: Burgas
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 14:05 Заглавие: |
|
|
Pодай му +12волта на буксата още на едно място _________________ Az sam |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 14:10 Заглавие: |
|
|
Не пипаи дъмпа на какъв дисплеи го пробваш.Ако е от старите астри не става или по точно .подаваш два плюса държиш бутона AS натиснат и включваш без да пускаш AS трябва да изпише коде с брои грешки или четири чертички на които трябва да въведеш кода потвърждава се с AS и тъи ако дисплея ти е стар тип на него ще остане написан кода или ще огасне но като сложиш тонколони ще видиш че свири. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 17:36 Заглавие: |
|
|
| Няма резултат.колата е опел тигра |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 17:48 Заглавие: |
|
|
Няма значение от колата ползваш ли дисплеи ? Изобщо влиза ли в кодов режим ако не го остави включен 2-3 часа може да има грешни опити _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|