| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 18:34 Заглавие: 11ak33 липсват му части |
|
|
| Докараха ми го от Германия 29' SEG chassis 11AK33J3. Липсват още в захранването PL108 куплунга му е голям като на захранващ каб. На схемата пише jumper R100 2R2 а на платката е изобразен дросел. Ако някой има подобен TV да ми каже какво е точно. Пробвах с лампа светва за момент и явно някаква защита сработва презърква и изключва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 18:58 Заглавие: |
|
|
изпращам ти нещо виж дали няма да помогне , писмото ще пристигне от друг адрес .
Успех! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 187 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 19:27 Заглавие: re |
|
|
Благодаря, Noel!
По-голям дросел в съвременен телевизор не бях виждал!
Изнесен отстрани и със срязани кабели. Всичко си е на мястото.
Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|