Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Въпроси и отговори . . .

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Нед Авг 31, 2003 11:53    Заглавие: Въпроси и отговори . . . Отговорете с цитат

Question Exclamation Мразя да сричам на латино - цифровица!!! Въобще в училище на какъв език ви учат?? За гостите - толкова ли е трудно да се регистрираш и да си оставиш E - Mail ? И като някой отговори - почва едно питане на кого, къде и т.н. . . . .
Arrow За в бъдеще не смятам да отговарям на такива въпроси!!! Evil or Very Mad Exclamation

_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж


Последната промяна е направена от Филипов на Сря Сеп 24, 2003 12:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
HORNISE
Гост





МнениеПуснато на: Пет Сеп 05, 2003 12:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, не искам да отварям нова тема и за това пиша тук, надявам се не е проблем. Razz
Имам цифров фотоапарат но ми се счупи зарядното. Батерията е йонно-литиева 3,7V 680mAh. Един познат ми обеща да ми направи зарядно, като преправи едно от JSM NOKIA. Confused
Въпросът ми е следния - може ли това пригодено зарядно да скапе батерията или изобщо да и навреди нещо или е по-добре да си търся оригинална зареждачка? Rolling Eyes
Върнете се в началото
Tankov
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 34

МнениеПуснато на: Сря Сеп 17, 2003 7:34    Заглавие: Зарядно Отговорете с цитат

Може да се направи друго зарядно, но то трябва да осигурява 3,7 волта при ток 680 mAh. Всъщност обаче трябва да се знае къде е електронното устройство, което следи зарядния ток и изключва заряда когато батерията е напълно заредена в противен случай батерията може да се презареди и дефектира.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Сря Сеп 24, 2003 8:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря. Razz
Върнете се в началото
grozdeff
Гост





МнениеПуснато на: Сря Сеп 24, 2003 12:03    Заглавие: Re: Въпроси и отговори . . . Отговорете с цитат

Виж случаино съм тук затова не се регистрирам имам много бивши интереси в електрониката но просто влязох за да те поздравя с цитата дето си намерил
Върнете се в началото
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Сря Сеп 24, 2003 12:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Този форум няма ли модератори? Question Question Question Question
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov