| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 10:21 Заглавие: Audi concert /Blaupunkt/ |
|
|
На екрана на този автокасетофон свети "SAFE" и не ме допуска да вкарам кода.Едновременното натискане на бутоните "TP" и"RDS" не довежда до нищо,а според информацията която имам,точно те са.Аз ли нещо бъркам или са други бутоните? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krassy_m Опитен потребител

Регистриран на: 18 Май 2004 Мнения: 401 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 10:47 Заглавие: |
|
|
И по моя информация е така, да не би да е блокиран от грешни кодове
Ввод кода
Включаете магнитолу. На дисплее должно загореться "SAFE"
Нажимаете одновременно кнопки "TP" и "RDS" и удерживаете нажатыми до тех пор, пока на дисплее загорится надпись "1000"
Кнопками "1", "2", "3" и "4" вводите код. Кнопка "1" соответствует первой цифре кода, кнопка "2" - второй и т.д. Каждое нажатие на кнопку изменяет цифру кода на 1.
Убедившись в том, что введенный код правилен, одновременно нажимаете и удерживаете нажатыми кнопки "TP" и "RDS" (2-3 сек.).
Магнитола переходит в режим работы. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 12:13 Заглавие: |
|
|
Ако го пробвате в автомобила-дали,не трябва да е на контакт.И при мен е записано "TP" и "RDS" . _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 23:54 Заглавие: Re: Audi concert /Blaupunkt/ |
|
|
| dima написа: | | На екрана на този автокасетофон свети "SAFE" и не ме допуска да вкарам кода.Едновременното натискане на бутоните "TP" и"RDS" не довежда до нищо,а според информацията която имам,точно те са.Аз ли нещо бъркам или са други бутоните? |
Задържаш ли бутоните натиснати десетина секунди? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dobri Опитен потребител

Регистриран на: 24 Апр 2004 Мнения: 308 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Вто Ное 15, 2005 7:11 Заглавие: |
|
|
| Много е вероятно да са му свършили опитите. Пробвай да го оставиш оставиш включен за някой друг час и след това натисни и задръж въпросните бутони. На пощата ще ти изпратя един файл с рзетки но е около 4мб дано да има място. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Ное 15, 2005 15:36 Заглавие: |
|
|
Dobri
,благодаря Ви точно в десетката. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|