| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tsuko Опитен потребител


Регистриран на: 30 Ное 2004 Мнения: 356 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Ное 19, 2005 21:46 Заглавие: |
|
|
Здравейте, проблемът е следният чепа на захранването така хубаво се е пръснал че не се види парт номера му .Повече от ясно е че схема за този модел едва ли ще се намери.Идеята ми е следната захранването прилича малко на NEO а нищо чудно да има и аналог от Elite така че ще помоля колегите които поддържат гаранционно тези модели да си кажат думата или поне идея какъв може да бъде.Не е Viper 22 ето и малко снимки на захранването :
http://tsuko.hit.bg/Upload/Up.JPG
http://tsuko.hit.bg/Upload/Down.JPG
C0-DPA118
А C0-DPA118 е парт номера на захранването. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Ное 20, 2005 19:55 Заглавие: |
|
|
| Закривам темата UC3842 понеже ДВД-то е доста ново очаквах че захранването му може да е изпълнено с нещо различно но ...... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Ное 20, 2005 20:00 Заглавие: |
|
|
Гостът пак бях аз а бях логат .Някой може ли да ми каже къде е проблемът при мен или е от форума .Разрешил съм cookies ......
Модерирано от RC
"Чавката" където трябва - сложена ли е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsuko Опитен потребител


Регистриран на: 30 Ное 2004 Мнения: 356 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Ное 21, 2005 3:20 Заглавие: |
|
|
Подновявам темата!
Подхвърлиха ми тази вечер че може да е UC3842 и аз като първият човек се хванах ,но разликата е космическа просто нямат нищо общо с оригиналната и малко наизуст отговорих че съм готов със задачката ,но на практика не е така
Всяка идея или съвет са добре дошли. . . .
А това как да го разбирам RC
| Цитат: | | "Чавката" където трябва - сложена ли е? |
В смисъл къде и какво трабява да се направи .Защото в други форуми на които съм член нямам такива проблеми за сметка на това в този само докато прегледам някоя темя ме изхвърля а да не говорим когато пиша нов пост там си е задължително.
Поздрави
Цветлин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пон Ное 21, 2005 12:07 Заглавие: |
|
|
| tea1523p със сигурност |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsuko Опитен потребител


Регистриран на: 30 Ное 2004 Мнения: 356 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Ное 21, 2005 16:03 Заглавие: |
|
|
| venelin написа: | | tea1523p със сигурност |
Е което си е вярно вярно си е ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ колега. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|