| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Borko Нов потребител

Регистриран на: 16 Ное 2005 Мнения: 33 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 17:08 Заглавие: BEKO 14.2 - проблем със звук DK |
|
|
TDA9565H
MSP3400G
Телевизора си работи супер с изключение на звука в стандарт DK. Бръмчи и пука като смущенията зависят от това каква картина има на екрана. При някои картини повече при други по-малко.
Освен това винаги трябва да се пипне от финната настройка малкко в + за да има изобщо някакъв звук. Като е на 0 финната настройка само бръмчене се чува.
Аз като ламер в телевизорите си помислих че филтърчето за 6.5MHz не е наред. Отварям ТВ-то въоръжен с филтърче за 6.5 ама какво да видя. Там изобщо няма такова. Само едно се мъдри за 5.5
Та се чудя като няма филтърче аз какво всъщност мога да направя за подобрението на звука
Пак казвам че в стандарт BG всичко си е ОК
Последната промяна е направена от Borko на Вто Ное 29, 2005 17:11; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 17:10 Заглавие: |
|
|
| Борко ,тия са с мултисаунд процесори и нямат филтърчета,нужна е професионална помощ... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Borko Нов потребител

Регистриран на: 16 Ное 2005 Мнения: 33 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 17:12 Заглавие: |
|
|
| Stoy40 написа: | | Борко ,тия са с мултисаунд процесори и нямат филтърчета,нужна е професионална помощ... |
Този точно е ходил на сервиз и професионалистите не са го оправили. Та затова е опрял до мен. А като гледам тук може да се получи професионална помощ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 17:15 Заглавие: |
|
|
| Вероятно най-напред трябва да се смени бин файла на паметта с такъв който е с ДК,разрови се с търсачката въпроса е коментиран и файлове са прикачени. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Borko Нов потребител

Регистриран на: 16 Ное 2005 Мнения: 33 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 17:18 Заглавие: |
|
|
| Stoy40 написа: | | Вероятно най-напред трябва да се смени бин файла на паметта с такъв който е с ДК,разрови се с търсачката въпроса е коментиран и файлове са прикачени. |
Добре, това ще го направя, но се чудя може ли от паметта да е така със звука. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Вто Ное 29, 2005 17:34 Заглавие: |
|
|
Наложи кварца,на 18.432Мн,ако има стандартите. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Borko Нов потребител

Регистриран на: 16 Ное 2005 Мнения: 33 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Дек 03, 2005 22:37 Заглавие: |
|
|
Това с кварца ми хареса и го смених. За съжаление не е от него. Проблема си остана същия. Сега съм се насочил към смяна на ПАВ.
В момента там са
G9353M
K3953M
До колкото разбирам G9353M има връзка със звука. Ще ми каже ли някой къде в София мога да купя за да го сменя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
R_ARENA Активен потребител

Регистриран на: 11 Авг 2005 Мнения: 58 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Дек 03, 2005 23:17 Заглавие: |
|
|
Moje li da mi kajesh modela za da ti izpratq bin _________________ Моля посетете ТОЗИ ФОРУМ http://forum.procom-vd.com
Предварително ви благодаря
ProCom VD - JONIKS-SERVIZ Forum
ProCom VD Ltd. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
R_ARENA Активен потребител

Регистриран на: 11 Авг 2005 Мнения: 58 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Дек 03, 2005 23:19 Заглавие: |
|
|
Провери си пощата.
Успех _________________ Моля посетете ТОЗИ ФОРУМ http://forum.procom-vd.com
Предварително ви благодаря
ProCom VD - JONIKS-SERVIZ Forum
ProCom VD Ltd. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Нед Дек 04, 2005 11:28 Заглавие: |
|
|
Този телевизор въобще имал ли е звук DK?Според мене звуковия паф трябва да започва с К,за да пропусне 6,5. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|