| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
;););) Гост
|
Пуснато на: Съб Дек 03, 2005 17:16 Заглавие: може ли KSS213 да чете CD-RW |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Дек 03, 2005 18:48 Заглавие: |
|
|
| НЕ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
R_ARENA Активен потребител

Регистриран на: 11 Авг 2005 Мнения: 58 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Дек 03, 2005 23:25 Заглавие: |
|
|
moje _________________ Моля посетете ТОЗИ ФОРУМ http://forum.procom-vd.com
Предварително ви благодаря
ProCom VD - JONIKS-SERVIZ Forum
ProCom VD Ltd. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CITRON Активен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 52 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 17:06 Заглавие: Re: може ли KSS213 да чете CD-RW |
|
|
Една от първите оптики която още от преди 10г. четеше СD -RW
Още си ги чете ,но има проблем при такива записани на бърза скорост. Ако въобще ти отказва ще се наложи да я сменишл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dtmf Опитен потребител

Регистриран на: 17 Сеп 2005 Мнения: 391
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 20:41 Заглавие: Re: може ли KSS213 да чете CD-RW |
|
|
предполагам че ще може да чете ,стига да има необходимите хардуерни чипове за целта,даже и МР3 би трябвало |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Дек 05, 2005 23:12 Заглавие: |
|
|
ЕХ имам уредба Sony RX-33 със глава KSS213 най-вероятно Е (възможно е да е B или D) но неще, въобще все едно не съм сложил диск Диска е Епроформансе, записва се на 10х. С други CD-RW не съм опитвал засега. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Дек 06, 2005 7:29 Заглавие: |
|
|
В по-новите модели на SONY ,който си четат VCDи MP3 са пак с KSS213. Нямат остаряване тия оптики  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|