| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Съб Дек 10, 2005 13:01 Заглавие: TDA8177F |
|
|
Кое STV....е аналог наTDA8177F,че на пазара са голяма мента. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Съб Дек 10, 2005 13:55 Заглавие: |
|
|
Става с ТДА8170 като 3кр. се освобождава и се слага 220м към 6кр. _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Съб Дек 10, 2005 15:28 Заглавие: |
|
|
Като при TDA8178FS-Ще пробвам и ще пиша. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Съб Дек 10, 2005 16:11 Заглавие: |
|
|
В моя случай,не става.ТВ-то е Thomson ICC20 и от 3 кр.през диод към 6кр. ,вземат импулс V-FBL.Много кофти,но ти благодаря(припомни ми за едни телефункен) _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Съб Дек 10, 2005 22:42 Заглавие: |
|
|
Да не би да е била без ,ф". На Шнайдера е с ,ф" и на 3кр влизат 45в за отпушване. Отделно се захранва с +_ 13в.  _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Нед Дек 11, 2005 11:01 Заглавие: |
|
|
Със ,ф" е колега,ако искаш да ти пратя схемата(само на ВО,че е голяма).На 3кр.трябва да има импулс,който с ТДА8170 се получава с друга форма....... _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Дек 11, 2005 13:17 Заглавие: |
|
|
| tda8177f се заменя с stv9379f или fa като се слага ценер на 2;1v на7 кр нъм маса и съпротивление от същото към +15v |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Нед Дек 11, 2005 15:50 Заглавие: |
|
|
Мерси,за отговора и това ще пробвам.При старите модели работеше. | Цитат: | | tda8177f се заменя с stv9379f или fa като се слага ценер на 2;1v на7 кр нъм маса и съпротивление от същото към +15v |
Съпротивлението е 3.9к-като може,да се изменя в малки граници,както и ценера  _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|