| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hektor Гост
|
Пуснато на: Вто Дек 13, 2005 16:55 Заглавие: |
|
|
абе аз ако е до захранване имам и едно компютърно което мисля че ще свърши работа а колкото до схемите вече съм ги купил и докато не ги изгоря няма ги оставя (а те са бая издражливи щом още не са изгорели ) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hshop Опитен потребител

Регистриран на: 13 Мар 2005 Мнения: 193 Местожителство: Кнежа
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2005 8:10 Заглавие: |
|
|
От моя опит с тези ИС--
1. задължително 100 нФ между плюс и маса на всяко стъпало.
2.задължително 100нФ+ R от 2.2 Ом до 10 Ом между всеки изход и маса(замасяването да е възможно най-близко до общата маса на уси-ля).
3.корпусите също да са на маса.
4.ако захран-ия проводник е дълъг не е лошо да се сложи ,между плюс и маса на всяко стъпало по 100-на и повече мФ.
5.добрее всяко стъпало да се захранва с отделен проводник( + ).
6.масата на входящите сигнали да са на едно място -възможно най-близко до общата маса на уси-ля.Същото важи и за масите от говорителите.
С поздрави hshop  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hektor Гост
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2005 13:04 Заглавие: |
|
|
| мерси за идеите.ще напрвавя горното (или по -точно това което още не съм направил) вярвам че ще даде добър резултат. проблема ми е че ми се занимава с такива неща но нямам достатъчно време! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
raxell Опитен потребител


Регистриран на: 09 Фев 2005 Мнения: 228 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2005 13:22 Заглавие: РЕ |
|
|
| hektor написа: | | мерси за идеите.ще напрвавя горното (или по -точно това което още не съм направил) вярвам че ще даде добър резултат. проблема ми е че ми се занимава с такива неща но нямам достатъчно време! |
Като нямаш време , обърни се към сервиз  _________________ колкото повече , толкова повече |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hektor Гост
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2005 14:51 Заглавие: |
|
|
ако идеята е някой друг да го направи то тогава по-добре да си бях купил готова узвучителна система 5.1, но идеята е аз да си я направя просто мие готино да си правя разни такива работи а не да съм само потребител - интересно ми е да човъркам всякакви неща (е понякога е фатално за тези неща ама това е друга тема ) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2005 15:53 Заглавие: |
|
|
| този кондензатор 100 нано на захранването ли се слага или на сигнала ??!?! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2005 16:22 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | | този кондензатор 100 нано на захранването ли се слага или на сигнала ??!?! |
| hshop написа: | От моя опит с тези ИС--
1. задължително 100 нФ между плюс и маса на всяко стъпало.
....
4.ако захран-ия проводник е дълъг не е лошо да се сложи ,между плюс и маса на всяко стъпало по 100-на и повече мФ.
...
|
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
californieca Опитен потребител


Регистриран на: 18 Яну 2005 Мнения: 439 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 15, 2005 17:45 Заглавие: |
|
|
Даи схема де  _________________ Всичко е в тока  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Дек 15, 2005 18:52 Заглавие: |
|
|
| californieca написа: | Даи схема де  |
Ще дам само блокова че електрическата много сложна  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
californieca Опитен потребител


Регистриран на: 18 Яну 2005 Мнения: 439 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 15, 2005 20:28 Заглавие: |
|
|
| slav4o.com написа: | | californieca написа: | Даи схема де  |
Ще дам само блокова че електрическата много сложна  |
не ми помага,неможеш ли да я начетрае6,нямаш ли я някаде...  _________________ Всичко е в тока  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|