 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vasi Нов потребител

Регистриран на: 18 Фев 2003 Мнения: 30 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Дек 17, 2005 0:02 Заглавие: DVD PANASONIC |
|
|
| Здравейте колеги, нямам опит в ремонта на DVD и затова се обръщам за съвет.Става въпрос за DVD PANASONIC RV-62E-S което постепенно започна да не чете дискове с формат DVD, VCD и музикални все още чете без проблем.Предполагам е за смяна на оптика но на главата не открих никакви обозначения за да се ориентирам дали се предлага и като цена заслужава ли си ремонта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Дек 17, 2005 0:14 Заглавие: Re: DVD PANASONIC |
|
|
| vasi написа: | | Здравейте колеги, нямам опит в ремонта на DVD и затова се обръщам за съвет.Става въпрос за DVD PANASONIC RV-62E-S което постепенно започна да не чете дискове с формат DVD, VCD и музикални все още чете без проблем.Предполагам е за смяна на оптика но на главата не открих никакви обозначения за да се ориентирам дали се предлага и като цена заслужава ли си ремонта. |
Оптика може да се намери само с доставка от Панасоник по парт. номер, който няма нищо общо с това, което пише на оптиката. Ориентировъчна цена 90-100 лева. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Дек 17, 2005 0:25 Заглавие: |
|
|
| Опита ли да почистиш добре оптиката и да завъртиш тримера на лазера. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|