| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 22, 2005 18:47 Заглавие: TT 2140 |
|
|
| Колеги LG RE-21FB30RX FLATRON с дефектирал кр.транзистор по причина която още не знам.Транзистора е ТТ2140 за който нямам никаква информация,по магазините също не го намерих.Това чудо има ли заместител.Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Дек 22, 2005 19:32 Заглавие: |
|
|
| В атача са данните на ТТ2142, предполагам нещо подобно е и ТТ2140. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Дек 22, 2005 19:43 Заглавие: Re: TT 2140 |
|
|
| stiyan stoikov написа: | | Колеги LG RE-21FB30RX FLATRON с дефектирал кр.транзистор по причина която още не знам.Транзистора е ТТ2140 за който нямам никаква информация,по магазините също не го намерих.Това чудо има ли заместител.Благодаря. | Слагаш BU 2508D но обикновенно когато сцепи транзистора излиза и ТХО .ТА мисълта мие ако все още е гаранционен апарата по добре не го пипай  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 22, 2005 20:52 Заглавие: |
|
|
| Едно BU ще прежала да видя какво ще стане.Ако е ТХО предполагам че може да се намери но по-лошото да не се окаже отк с-ма че сега се сещам за няколко случая но със Самсунг с флат кино. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 0:22 Заглавие: Re: TT 2140 |
|
|
| stiyan stoikov написа: | | Колеги LG RE-21FB30RX FLATRON с дефектирал кр.транзистор по причина която още не знам.Транзистора е ТТ2140 за който нямам никаква информация,по магазините също не го намерих.Това чудо има ли заместител.Благодаря. |
2SD2499 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|