| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
harleybg Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2004 Мнения: 381 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 13:20 Заглавие: Сервизно на Crown CTV 1471 TXT-SI |
|
|
Как се влиза в сервизно меню на ТВ Crown CTV 1471 TXT-SI  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 13:34 Заглавие: |
|
|
А вътре с какви Ис е направен,надписи по платката? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
harleybg Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2004 Мнения: 381 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 13:36 Заглавие: |
|
|
| В гаранция е и не искам да го отварям. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 14:04 Заглавие: |
|
|
Дали не е с шаси на Vestel?
Какъв му е пулта? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
harleybg Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2004 Мнения: 381 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 14:16 Заглавие: |
|
|
| На панела има 2 копчета за звук, 2 канали, 1 за Вкл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 14:17 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | | Какъв му е пулта? |
По скоро питах това
Продават се с шаси на VESTEL и с разни китайски шасита (същите ги има като KTN, ELIT, AYCO....).
След като не можеш да го отваряш, кажи какъв е пута му за ориентация. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
harleybg Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2004 Мнения: 381 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 14:38 Заглавие: |
|
|
В ляво е копчето за включване и малък светодиод. До тях са останалите 4 копчета. В дясно е говорителя.
Менютата му са изкачащи с прозрачен фон |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 14:56 Заглавие: |
|
|
Нещо не можете да се разберете,RC пита за пулта на дистанционното управление,или както му викат нашите мургави съграждани елката. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
harleybg Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2004 Мнения: 381 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 14:59 Заглавие: |
|
|
a
Ами горе в ляво има един червен бутон за изключване. Бутоните за смяна на прогармите са малки и цифрите са написани над тях.
Под тях има един голям бутон ОК и 4 стрелки около него.
Отдолу са цветните копчета за телетекст подредени едно под друго. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Дек 29, 2005 15:07 Заглавие: |
|
|
Мда, за съжаление не е нито едно от двете ми предположения.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|