| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
k_dimitrovv Активен потребител

Регистриран на: 03 Дек 2004 Мнения: 93 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2006 20:01 Заглавие: Samsung CK5373 |
|
|
| Телевизора е Samsung CK5373, шасито е S15A (до него има и друг надпис - AA41-10915D). Видеото е ТДА8842, видеоусилвател ТДА6107, на процесора има хартиена лепенка с надпис SPN515ER, памет 24С04. Повреден е от токов удар - от време на време има смущения в видеото като когато има лош контакт на антената и духа вятър. Още средната част на изображението на чернобяла таблица "вертикални ивици" е оцветена в зелено, а по-ярките ивици избиват на червено. При въртене на G2 се изместват зелената и червената зони. Захранващите напрежения са в нормата. Моля за съвет и ако някой разполага със схема или дъмп да ми изпрати. И да не забравя - да ви е честита и спорна новата 2006-та! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2006 20:29 Заглавие: |
|
|
Изпратих ти схемата. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2006 20:36 Заглавие: |
|
|
| имате поща |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2006 20:39 Заглавие: |
|
|
| А ето Ви и дъмп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
k_dimitrovv Активен потребител

Регистриран на: 03 Дек 2004 Мнения: 93 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2006 20:44 Заглавие: |
|
|
| 10x колеги - сега остава да се потрудя малко... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|