| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2006 21:59 Заглавие: |
|
|
Ако ти се намира някаква стара видео игра например Teminator проблема ти е решен ...... в чинчовете подаваш сигнала от DVD-то а от изход TV си подаваш сигнала кам телевизора ... само трябва да махнеш проводниците които идват от платката на която се поставая дискетката с игрите ....  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Христов Гост
|
Пуснато на: Съб Яну 07, 2006 22:02 Заглавие: |
|
|
Просто питайте дали ДВД-то,което сте си харесли в магазина има високочестотен изход за телевизор...много си имат и не ви трябва нищо повече от кабел към антенния вход.
Моето ЛГ9900 няма,но знам поне 10 други модели,дето имат... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Яну 09, 2006 0:57 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | Ако ти се намира някаква стара видео игра например Teminator проблема ти е решен ...... в чинчовете подаваш сигнала от DVD-то а от изход TV си подаваш сигнала кам телевизора ... само трябва да махнеш проводниците които идват от платката на която се поставая дискетката с игрите ....  | Мда, но трябва и да се разпоят активние изводи на тези чинчове и с проводници да се свържат към входовете на модулатора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Пон Яну 09, 2006 18:15 Заглавие: |
|
|
Ето ти една схема на такъв модулатор на който на входа подаваш видео сигнала,а изхода го свързваш с кабел към антенния вход на телевизора!
Това е в случай,че решиш да склониш някой да ти я направи и ако сметнеш,че ще ти излезе по-евтино!
http://www.eserviceinfo.com/download.php?fileid=20628 _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Яну 09, 2006 18:37 Заглавие: |
|
|
Не е лошо преди да се отговаря - да се гледат и датите.
Питащият е участвал в дискусията за последно на 31.10.2005г.!
Въпросите му са по-скоро свързани с това откъде да си го купи и е написал и това: | Цитат: | добре, а тъй като никога не съм хващал поялник , какво готово решение мога си купя?
п.п. какво са: "модулатор или видеосендер"? |
И при това му давате схеми на модулатори които са по силите на не много от по-редовно участващите тук. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|