| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Вто Яну 17, 2006 9:48 Заглавие: VESTEL FT5112 SHASIS EM574 с процесор ST6385BB1 |
|
|
Беше изгоряло захранването (ТДА4605) ,сега всички напрежения
са ОК на захранването но процесора не тръгва .
На Кварца вместо нормална синусоида се вижда нещо като
I2C шина т . е. импулси -естествено ТВ не тръгва .
Захранването 5В на процесора е в норми .
С друг процесор се държи по същия начин.
Търся съвет!
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Вто Яну 17, 2006 10:12 Заглавие: |
|
|
| Провери ресета и дали няма блокирали бутони от управлението. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Вто Яну 17, 2006 11:05 Заглавие: |
|
|
| на кои крак е ресет на този процесор |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Вто Яну 17, 2006 11:16 Заглавие: |
|
|
| На 33 крак. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Вто Яну 17, 2006 13:32 Заглавие: |
|
|
Благодаря jivko оказа се че в ресета на процесора един резистор прекъсва (напрово си беше прекъснал)
но сега следва проблема с PASS ??? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Яну 17, 2006 14:51 Заглавие: |
|
|
Има ли оргинално ДУ? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Вто Яну 17, 2006 16:06 Заглавие: |
|
|
| имам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Яну 17, 2006 16:18 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви нещо,би трябвало да свърши работа. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Вто Яну 17, 2006 16:28 Заглавие: |
|
|
| Благодаря dima |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|