| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Яну 18, 2006 21:21 Заглавие: STK 73410 II |
|
|
Извинявам се много на всички учасници във форума,най вероятно утре се налага да сменям STK 73410 II,скоро май ми се мярна пост в който имаше съмнения в надежността на работа на новозакупените снеми от магазинната мрежа.Не мога да търся в момента с търсачката,извинявам се /все пак пиша от домашния компютър а тук сме на опашка/ _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Яну 19, 2006 8:38 Заглавие: |
|
|
Благодаря. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
angele62 Гост
|
Пуснато на: Пет Яну 20, 2006 19:02 Заглавие: |
|
|
STK7348 като че ли са по-малко фалшифицирани
73410 -не успях да намеря нито една читава-през лампа работятт,но трансформатора писка и схемата грее.Включиш ли го с предпазител-гръмва веднага.Предпочитам турските захранвания,за да нема главоболия |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Яну 20, 2006 19:13 Заглавие: |
|
|
| angele62 написа: | STK7348 като че ли са по-малко фалшифицирани
73410 -не успях да намеря нито една читава-през лампа работятт,но трансформатора писка и схемата грее.Включиш ли го с предпазител-гръмва веднага.Предпочитам турските захранвания,за да нема главоболия |
И при двете има само ментаци  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Пет Яну 20, 2006 19:38 Заглавие: |
|
|
Купувал съм от Радимекс които имат магазин при нас.Специално за тях не съм попадал на ментета но и количествата при мен са по малки.  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
angele62 Гост
|
Пуснато на: Пет Яну 20, 2006 20:49 Заглавие: |
|
|
Сашо,много ще съм ти задължен,ако може да снимаш добрите схеми,щото досега поне 20 пъти слагам турски захранвания,страх ме е от ментетата...
Пазете се ,ако ви кажат,че са КОРЕЙСКИ-100% боклук
Имах стари шасита от фиксирани СОНИ монитори с 73410-2 и нарочно съм пробвал дали е от схемите-винаги проблема се е оказвал от схемите,не е от кондензатори,трансформатор,претоварване или друго.
Успехи! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|