| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
guitman Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 1470 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 19:20 Заглавие: |
|
|
Никъде няма, трябва да поръчаш! Аз все още продължавам да искам схемата. _________________ home studio |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 19:57 Заглавие: |
|
|
Compact Flash Slimp Type Bottom Mount Connector
http://home.comet.bg/datasheets/Cvi%20lux/CCF-M450B.pdf
Ама ги нямат в момента... Иначе струват левче бройката. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
guitman Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 1470 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 20:17 Заглавие: |
|
|
Vaklin, споко бе, какво се палиш? Лошо ли е да попитам в този форум като става въпрос? Така и не ми даваш отговор с това: _________________ home studio |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 20:34 Заглавие: |
|
|
| guitman написа: | | Vaklin, споко бе, какво се палиш? Лошо ли е да попитам в този форум като става въпрос? Така и не ми даваш отговор с това: |
Ами това е схемата на желаното от теб устройство. Давай ако не е ясно да разискваме и ще ти се изясни.
Не е лошо да питаш, но е полезно и да влагаш малко усилия. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
crashtest Нов потребител

Регистриран на: 07 Ное 2004 Мнения: 39
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 21:14 Заглавие: |
|
|
за преходници май имат в Райхел!
София ул."Хан Аспарух" 1 тел.952-51-44
София бул."Прага" 22 тел/факс 852-70-03 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
guitman Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 1470 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 21:39 Заглавие: |
|
|
| Vaklin написа: | | Не е лошо да питаш, но е полезно и да влагаш малко усилия. |
Престани с упреците, не съм някой пикльо, който само пита и чака другите да му дадат всичко на готово. Не е лошо да си мериш приказките. Ако тази схема е въпросният преходник, то какъв е конекторът J3? _________________ home studio |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 22:55 Заглавие: |
|
|
| guitman написа: | | Vaklin написа: | | Не е лошо да питаш, но е полезно и да влагаш малко усилия. |
Престани с упреците, не съм някой пикльо, който само пита и чака другите да му дадат всичко на готово. Не е лошо да си мериш приказките. Ако тази схема е въпросният преходник, то какъв е конекторът J3? |
Що ли си губя времето и аз???
Дадох ти линк към форум в който пише всичко това.
Опитваме пак:
http://www.hardwarebook.net/connector/storage/atainternal.html
Нормална ATA като на всяко дъно.
http://www.hardwarebook.net/connector/storage/ata44internal.html
ATA за HDD за лаптоп.
Compact flash е най-обикновен хард диск, но с 50 пина. Нищо повече. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bily Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2005 Мнения: 136 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 23:22 Заглавие: |
|
|
Специално за рутерите ние си поръчваме IDE FLASH. Ако те интересува мога да проверя от къде точно ги взимаме. _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dreadx Опитен потребител

Регистриран на: 27 Мар 2005 Мнения: 413 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 23:35 Заглавие: |
|
|
| Имам такива конектори, точно като тези на снимката. Това да ти ги дам е въпрос на време. Просто ти казах да ме имаш предвид за няколко платки ако ще поръчваш, а и едва ли съм единственият на когото му трябват. CFC картите са вече евтини и удобни за разни приложения където не е добре да има механично HDD. Аз не съм си направил, само защото не си струва за 5 броя да си проектирам и поръчвам платките. Ако няма да е проблем това, дайте да се съберем и да си поръчаме платки за всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|