| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 14:20 Заглавие: DVD Samsung |
|
|
Model DVD-P144 .Звука се чува но на всички изходи за видеото няма никои .Клиента казва че децата му са пуснали диск с филм от компютър дивх например и след това се е получил дефекта .Може ли да се е омазал софтуера и как може да се зареди нов? _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 14:25 Заглавие: |
|
|
Направи му ресет-може да е минал в някой друг режим на изхода _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 14:39 Заглавие: |
|
|
Как да му направя ресет невиждам бутон а ДУ не е при мен. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 14:42 Заглавие: |
|
|
| Пробвай стоп бутон на DVD 10 сек.Не трябва да има диск. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 15:04 Заглавие: |
|
|
със стопа не се получава някаква друга идея имате ли ? Ако трябва ще кажа да донесат ДУ. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 15:12 Заглавие: |
|
|
ако имаш възможност закачи го на монитор ама такъв за видеокаамери-и като видиш менюто му даваш ресет _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 17:04 Заглавие: |
|
|
Мерси за помоща колеги проблема е решен. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|